Havvejen 59 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Fjerritslev - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Fjerritslev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Fjerritslev er en af de nyligt udbudte ejendomme landet på Havvejen 59 V Thorup Str. Denne landejendom tilbyder masser af plads med et boligareal på 176 m² fordelt på 6 rum. Grundarealet er betydeligt med 46251 m², prissat til 5.495.000 kr.

Et andet spændende boligtilbud i Fjerritslev ligger på Ahornvej 65 Brøndum. Dette fritidshus har 67 m² boligareal fordelt på 4 rum, pladsen indbyder til hygge og afslapning. Ejendommen omfatter også et grundareal på 1284 m², og den samlede pris er 795.000 kr.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga